تبلیغات
لاله های بهشتی - رهبر معظم انقلاب در دیدار مسوولان وسفرای كشورهای اسلامی :
امروز:
امام حسین (ع) میفرماید :

محل تبلیغات شما

دولت ها و ملت های اسلامی مراقب توطئه پنهان سازی مسئله فلسطین باشند

تهران - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسوولان و سفرای كشورهای اسلامی تاكید كردند مسئله اصلی دنیای اسلام قدس شریف و موضوع فلسطین مظلوم است كه به بركت بیداری اسلامی برجسته شده است.

دولت ها و ملت های اسلامی مراقب توطئه پنهان سازی مسئله فلسطین باشند

به گزارش ایرنا ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (یكشنبه) در دیدار مسئولین نظام، جمعی از قشرهای مختلف مردم و سفرای كشورهای اسلامی در تهران، بر لزوم موقعیت شناسی شرایط حساس و سرنوشت ساز كنونی منطقه و هوشیاری در قبال توطئه های بسیار پیچیده جبهه استكبار، تأكید كردند.

ایشان افزودند :‌ مسئله اصلی دنیای اسلام قدس شریف و موضوع فلسطین مظلوم است كه به بركت بیداری اسلامی برجسته شده است و همه دولتها و ملتهای اسلامی ونخبگان سیاسی و فرهنگی، ‌باید مراقب توطئه خطرناك پنهان سازی مسئله اصلی مسلمانان و واقعیت سازی های دروغین از طریق ایجاد اختلاف میان امت اسلامی، باشند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به غفلت سالهای متمادی ملتها و دولتهای اسلامی و تسلط قدرتهای سلطه گر بر سرنوشت آنها و ایجاد غده سرطانی صهیونیستی در قلب دنیای اسلام، افزودند: امروز به بركت بیداری اسلامی و حوادث مهم منطقه، این پرده غفلت در حال كنار رفتن است كه باید این موضوع را مغتنم شمرد.

ایشان با تأكید بر اینكه موضوع فلسطین و قدس، در قلب حوادث كنونی منطقه قرار دارند، خاطرنشان كردند: این موضوع اصلی نباید به فراموشی سپرده و به حاشیه رانده شود زیرا بسیاری از مشكلات دنیای اسلام بواسطه وجود رژیم جعلی صهیونیستی است.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: امسال در راهپیمایی روز جهانی قدس، به بركت بیداری اسلامی، ملتهای منطقه توانستند موضع خود را در این قضیه بیان كنند.

حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ترفندها و توطئه های پیچیده دشمنان برای پنهان سازی مسئله اصلی مسلمانان، خاطرنشان كردند: امروز بار دیگر قدرتهای استكباری همان ابزار قدیمی یعنی «اختلاف بیانداز و حكومت كن» را به كار گرفته اند، بنابراین دولتها و ملتهای اسلامی بویژه نخبگان سیاسی و فرهنگی و روشنفكران و علمای دین باید حقیقت و واقعیت را برای مسلمانان تبیین كنند.

ایشان صهیونیسم را خطری برای همه بشریت خواندند و افزودند: در حالیكه دشمن تلاش دارد تا با عمده كردن اختلافهای طبیعی در قومیت، نژاد و مذهب، میان مسلمانان ایجاد اختلاف و با واقعیت سازی، خطرهای دروغین ایجاد كند ، امت اسلامی باید همت و تلاش خود را بر عمل به اسلام و حفظ و تقویت وحدت و برادری و سرپیچی از اراده قدرتهای بزرگ و در رأس آن امریكا قرار دهند.

رهبر انقلاب اسلامی،‌اختلاف میان ملتهای مسلمان را سم مهلك دانستند و تأكید كردند: همواره باید معیار مسلمانان، موقعیت و جایگاه دشمن آشكار باشد كه آنجا قطعاً جبهه باطل است و مقابل آن، جبهه حق قرار دارد.

در ابتدای این دیدار آقای احمدی نژاد رئیس جمهور، ماه رمضان را شرایطی استثنایی برای تمرین عبودیت و اعتلای انسان در پیشگاه خداوند و وسیله پالایش روح و جان از آلودگی ها و تعلقات، بازگشت به فطرت الهی و كمال انسانی و میدان پرهیز از گناهان خواند.

وی با تأكید بر اینكه ملت بزرگ ایران برای ساختن كشور و پیگیری حقوق اساسی تردیدی به خود راه نخواهد داد، افزود: مستكبران در سراشیبی سقوط قرار گرفته اند و پافشاری آنها بر زیاده خواهی و ظلم و تعدی به حقوق ملتها، آنان را نجات نخواهد داد.تاریخ : یکشنبه 29 مرداد 1391 | 09:09 ب.ظ | نویسنده : علی اشراقی

ادامه مطلبتمامی حقوق مطالب، برای وب سایت لاله های بهشتی محفوظ است.
ترجمه قالب : مهدی اسکین